Skip to main content

Sosyal Medya

Sosyal Medya pazarlaması ilk buluşma gibidir.

Sadece kendinizden bahsederseniz, ikincisi olmaz.

Yaratıcı çalışmalar ve hedefine ulaşan çeşitli pazarlama teknikleri ile hedefe ulaşmak istiyorsanız bizi arayın.

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Doğru insanlar tarafından fark edilmek ve hatırlanmak hassas bir sanattır. Hedeflenen sonuçları görmek için hedef kitlenizi derinlemesine anlamak, tasarıma dikkat etmek ve ilgi çekici içerik gerekir.

Topluluk Büyümesi

Abone Olunan Kitle
Sosyal medya danışmanları, yenilikçi içgörülerden ve hedeflenen içerikten yararlanarak hedef kitlenizle etkileşim kurar ve abone kitlesini her gün büyütür.

Sosyal PR

Influencer Marketing
Geleneksel reklamcılığın aksine, etkileyiciler aracılığıyla sosyal medya pazarlaması, potansiyel müşterinizin günlük yaşamının bir parçasıdır ve markanızın anında doğrulanmasını ve mevcut küratörlüğünde bir kitleye maruz kalmasını sağlar.

Analytics & Insights

Ölçülebilir ROI
Şu anda içeriğinizi kimin görüntülediğini, rakiplerinizin içeriğini ve gelecekteki müşterilerinizin çevrimiçi olarak nerede işlem yaptığını net bir şekilde görmek, etkili hedefleme ve yatırım getirisi için çok önemlidir.

İçerik Pazarlama

Duygu uyandıran
Paylaşılabilir ve duygu uyandıran içerik yaratan, önce sosyal bir içerik oluşturma ajansı. Ödüllü kampanyalar, tutarlı premium içerik oluşturma ile müşterimizin devam eden başarısını tanımlar.

SSS. Sosyal Medya

En sık sorulan soruları yanda bulabilirsiniz.
Yandaki soruların dışında başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
İletişime Geçin!

Design Studio Bodrum, Bodrum merkezle tüm bölgelere hizmet veren tasarım ve reklam ajansıdır.

Design Studio Bodrum, tüm büyük pazarlama platformlarıyla çalışır. Her proje için farklı müşteri türlerini hedeflemek için farklı platformlar kullanılabilir. Aktif olarak kullanılan sosyal medya kanalları Instgaram, facebook, Linkedin ve youtube’dur.
Ücreti belirlerken uyguladığımız standart bir tarife yoktur. Her firma için ihtiyaçları doğrultusunda ayrı bir yol haritası çizilir ve buna göre fiyat teklifi hazırlanır
Elbette sosyal medyanızı kendiniz yönetebilirsiniz. Ancak şirketiniz faaliyet alanına odaklanmalıdır. Sosyal medya hesaplarınızı şirket profilinize göre yönetmemiz, kendi işinize odaklanırken reklamlarınızın aktif olarak devam etmesini sağlar.

Müşterimiz olun