Skip to main content

Stratejisiz yaratıcılığa "sanat" denir.

Stratejili yaratıcılık ise "reklam" olarak adlandırılır.

Belirli bir strateji ile 360 ​​derece reklam ve tasarım desteği almak için bizi arayın

Reklam Danışmanlığı hizmeti neleri kapsar?

Reklam danışmanlığı hizmeti aldığınızda hem içerik olarak hem de tüm dijital platformlarda görünür bir seviyeye ulaşırsınız. Reklam Danışmanlığı kapsamında hizmet verdiğimiz konu başlıkları aşağıdaki gibidir;

Dijital Pazarlama

İçerik & Tasarım

Kiralama & Satınalma

Dijital Pazarlama

Google Servisleri

Google Maps

Yerinizi Duyurun
İşletmenizi Google Haritalar’da listeleyerek, özel bir çevrimiçi varlığa sahip olursunuz. Sanal tur özelliği, konfor seviyelerini artıracak ve onları şirket hakkında daha fazla bilgi aramaya ve potansiyel olarak müşteri olmaya teşvik edecektir. Ayrıca, konumunuzun ve fotoğraflarınızın çevrimiçi olarak sıvanması, meşruiyet ve güvenilirlik sağlar.

Google Benim İşletmem

Transition to professionalism
Google benim işletmem kolay bir iş gibi görünebilir, ancak gerçekte bu, uzmanlar tarafından ele alınması gereken karmaşık bir süreçtir. Müşterilerimizin işletmelerini uzun vadede daha da geliştiren Google Haritalar SEO stratejilerini ve tekniklerini kullanıyoruz.

Google Ads

Google Ads ile işinizi büyütün
Google, dünya çapında en yaygın kullanılan arama motorudur ve en geniş kitleyi sunar ve burada görüntülenen Reklamlar anında sonuçlar sunar, bu nedenle daha hızlı büyüme için kazançlı bir seçimdir.

Google Analytics

Google Analytics ile gerçek veriler
Reklam yatırımınızı etkili bir şekilde planlamak ve kârınızı en üst düzeye çıkarmak için verilerinizin ayrıntılı ve anlamlı analizi çok önemlidir.
Socail Media Services

Instagram Reklamları & Yönetimi

Instagram ile satışları en üst düzeye çıkarın
Akıllı ve eğlenceli yaratıcı kampanyalar, Instagram reklam etkisinin anahtarıdır. En hızlı büyüyen sosyal medya ağları arasında kullanıcılar marka izlenimlerine önem veriyor. İş ortağınız olarak, tüm satış dönüşüm huninizde fırsatları belirler ve optimizasyon oluştururuz.

Facebook Reklamları & Yönetimi

Facebook ile daha fazlasını dönüştürün
B2B ve B2C iş müşterileri, ideal hedef kitlelerine daha hızlı ve daha karlı bir şekilde ulaşır. İster kampanya kurulumuna, ister devam eden reklam yönetimine ihtiyacınız olsun, beklentileri sürekli olarak aşıyoruz.

Linkedin Reklamları & Yönetimi

Linkedin ile erişiminizi en üst düzeye çıkarın

İşletmeler ayrıca çok çeşitli iş sektörlerinde LinkedIn reklamlarıyla harika sonuçlar elde edebilir; her sektör şu ya da bu biçimde temsil ediliyor gibi görünüyor.

Youtube Reklamları & Yönetimi

Youtube ile daha fazla gelir elde edin

YouTube, aylık 2 milyardan fazla kullanıcıya ulaşarak YouTube reklamınızın dünyanın en büyük ücretsiz ve abone videosu kitlesine ulaşmasını sağlar. B2C, B2B veya e-Ticaret işletmeleri de dahil olmak üzere tüm sektörlerin reklamını burada bulabilirsiniz.

Danışmanlığını yaptığımız müşterilerimiz

clients-reges-a-luxury-collection-and-spa-cesme
clients-carrese-a-luxury-collection-and-spa-bodrum
clients-dplaj-bodrum-yalikavak
clients-azka-otel-bodrum
clients-venus-thermal-hotel
clients-reges
clients-azure-lounge-and-sushi-bar
clients-safran-restaurant
clients-hemera
clients-bmy-yachting
clients-mono-yachting
clients-neco-yat-marin

Müşterimiz olun